Uncategorized @cs

Průmyslové osvětlení

prumyslove-osvetleni

Průmyslová svítidla jsou určena pro použití ve výrobních dílnách, skladech, staveništích apod. Jsou výkonnější než domácí modely.

Použití produktů LED může snížit náklady na elektrickou energii o 90% a zcela eliminovat náklady na pravidelnou údržbu osvětlovacích systémů. Instalace průmyslových LED svítidel je možná v nadmořské výšce až 30 metrů, v závislosti na normativním osvětlení v dané pracovní rovině. Nejčastěji se pro průmyslové prostory s velkou plochou používají LED svítidla a lampy o výkonu 50 až 150 W a světelné toky do 15 000 Lm. To umožňuje dosáhnout požadované úrovně osvětlení bez ohledu na velikost a konfiguraci místnosti.

Průmyslová svítidla pracují v širokém rozsahu napětí a jsou charakterizována zvýšenou ochranou proti prachu a vlhkosti, což umožňuje nejefektivnější fungování v podmínkách nepřetržitého provozu.

Nedostatek pulzujícího účinku a vysoký faktor CRI přispívají ke zvýšení bezpečnosti, snížení únavy a zvyšování pracovní činnosti zaměstnanců.

Mnoho výrobních firem používá LED osvětlení díky své ziskovosti a pohodlí. Důvodem je stále rostoucí poptávka po podobných produktech.

Osvětlovací systémy založené na technologii LED mohou být vybaveny integrovaným řídícím systémem nebo k tomu mohou být použity drátové technologie. Takové metody řízení průmyslového osvětlení umožňují v případě potřeby měnit jeho intenzitu, zapínat nebo vypínat určité skupiny svítidel a zlepšit bezpečnost a energetickou účinnost systému.

Například můžete rychle změnit schéma osvětlení (přidat lampy do skupin, snížit nebo zvýšit stupeň osvětlení jednotlivých zón). Použití moderních řídících systémů také šetří energii.

Toto zařízení je kompatibilní se snímači pohybu, detektory světla a objemu. Systém se automaticky zapne a funguje, pokud je to nutné, bez nutnosti trvalého nastavení.

Spotřebuje několikrát méně elektrické energie než tradiční zdroje světla, LED průmyslové osvětlení umožňuje uvolnit dodatečný výkon, který se používá k dalšímu rozšiřování a modernizaci výroby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *